Цінності ініціативи

Базові цінності Маршу Жінок - це сестринство та солідарність. Лише об'єднавшись та відчувши підтримку одна одної, ми станемо силою змін України. Наш фокус - це права жінок. Видимість та значущість - основні задачі Маршу, адже рахуються лише з тими, хто може про себе голосно заявити.

Чому права жінок і що ми робимо

З 2018 ми виходимо на Марші, які об’єднують жінок у всій країні. Допомагаємо в організації Маршів жінок на 8 березня, щоб привернути увагу до прав жінок на рівні суспільства та держави.
Марш жінок на 8 березня, хоч і масштабна подія, та проводиться лише раз на рік, а боротьба за права жінок - це щоденна робота.
Тому ми всі ці роки лобіювали ратифікацію Стамбульської конвенції: створювали петиції, надсилали листи у державні комітети, писали пости, створювали інформаційні кампанії. Бо проблема з гендерно зумовленим домашнім насильством дуже гостро стоїть в Україні.
Після 24 лютого 2022 вся ця діяльність продовжується, але фокус наразі змістився на надання практичної, адресної допомоги жінкам.

Отримати допомогу

Волонтерки громадської ініціативи Марш Жінок роблять все, що в їх силах, аби надати якомога більше підтримки жінкам під час війни.