Ідея створити Марш жінок зріла дуже довго. Все починалося з феміністичних заходів та ходи до 8-го березня на початку 2000-х. Але у якийсь момент стало зрозуміло, що цього мало. Ці події охоплювали лише тих, хто і так був у темі фемінізму.

Тоді одна з активісток, яка брала участь у організації феміністичної ходи з 2010 року, Олена Шевченко, вирішила ризикнути і спробувати зробити не просто феміністичну подію для «своєї бульбашки», а створити потужний марш жінок, який важко буде не помітити та проігнорувати широкому загалу людей.

З 2018 ми виходимо на Марші, які об’єднують жінок у всій країні. Допомагаємо в організації Маршів жінок на 8 березня, щоб привернути увагу до прав жінок на рівні суспільства та держави.

Допомагаємо проводити заходи до 8 березня партнерським організаціям у своїх містах.

2017березень
2018березень
2019березень
2020березень

Понад 3 тисяч людей вийшли 8 березня 2020 року в центрі Києва на Марш Жінок*!

Ми дякуємо усім, хто висловили свою підтримку правам жінок в Україні та в усьому світі! Ми вдячні тим, хто взяли участь в організації безпечного та видимого Маршу, а це низка громадських організацій, низових ініціатив та активісток. Ми дякуємо за роботу близько 30 волонтерок та волонтерів, які допомагали на місці.

детальніше
2021березень

В Києві та 15 містах по всій Україні пройшли марші, акції та флешмоби.

Люди вийшли на вулиці, щоб голосно заявити про право жінок на безпеку та вимагати змін!
Близько 1,8 млн жінок потерпають від домашнього насильства, а Стамбульська конвенція вже 10 років “не на часі” для нашої влади.

Люди вийшли підтримати одна одну.

детальніше