До 8 березня 2025 року “Марш Жінок” провів сестринський збір #ОднаЗаОдну
Разом з нашими підписницями, інфлюєнсерками та усіма небайдужими нам вдалося зібрати 3 615 450 грн.
На даний момент, ми витратили 3 489 765 грн. Ми вже надіслали понад 500 посилок, які швидко знайшли своїх нових власниць. На наших рахунках залишається 121 961 грн, які також будуть витрачені на допомогу жінкам-військовослужбовицям.
Далі звітуємо щодо витраченої суми.
2 301 100 грн витрачено на тактичне жіноче взуття:

664 940 грн витрачено на жіночий військовий одяг (флісові кофти, футболки, термобілизна):


7450 грн витрачено на грілки для рук:

85 075 грн витрачено на павербанки:

431 200 грн витрачено на каремати та спальники:

Відгуки від військовослужбовиць, які отримати посилки від “Маршу Жінок”:

Дякуємо кожній, хто долучився до збору!
